Son güncellenme :16.07.2012 10:33

Anasayfa > SPOR > Ünal Aysal Yunan basınında

16.07.2012 Pts, 10:33

Ünal Aysal Yunan basınında

G.Saray Başkanı Ünal ’ın büyük aşkı, basınına manşet oldu.

Yabancı Damat dizisi, kez gerçek oldu… Tek farkla, bu kez damat Türk, gelin Yunan. Ege’nin diğer yakası şimdi bu aşkın kahramanı olan G.Saray Başkanı Ünal Aysal’ı konuşuyor. Yunan basını, Grammatikogianni ile Başkan Ünal Aysal’ın 6 yıl önce başlayan ilişkisini modern bir peri masalına benzetti.

Yunan Madata gazetesinin gözünden Fani Grammatikogianni-Ünal Aysal aşkının dünden bugüne tüm detayları:

FANİ KALEYİ FETHETTİ

“Güzel ve tecrübeli bir , Türkiye’deki en güçlü erkeklerden birinin kalbini çaldı ve hayatının kadını oldu. G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Fani’ye ilk görüşte çarpıldı. Çift, kaderin bir cilvesiyle rastlantısal olarak tanıştı. Aysal, Atina’ya bir iş ziyareti sırasında gittiği lokantada Fani’yi gördü. Aşk, gök gürültüsü gibiydi. İşadamı güzel Yunan’a yakınlaşmaya çalıştı. Aysal’ın birçok teşebbüsün ardından çift birlikte olmaya başladı. Fani kaleyi fethetti.

ÇOK YETENEKLİ VE TECRÜBELİ

6 yıl önce yaşanan bu olayın ardından çift hayatlarını Cenevre, Atina ve İstanbul arasında böldü. Aysal, sadece G.Saray başkanı değil aynı zamanda enerji sektorünün liderlerinden. Şirketi Unit International, Ortadoğu’nun en büyüklerinden biri ve Türkiye’nin yanı sıra İran, Bulgaristan ve İtalya’da faaliyette. Sadece Türkiye’de ürettiği enerji 2 bin megawatın üzerinde. Fani ise yıllarca Yunanistan’da birçok TV kanalında muhabir olarak çalıştı. Yeteneği ve tecrübesiyle sıradan gazetecilerden ayrıldı.

KIZLARINA ALİN İSMİNİ VERDİLER

Fani, şimdi Aysal’a Yunan kültürünü ve ülkemizin güzelliklerini anlatıyor. Çift, bu yaz 50 metrelik lüks yatla Yunan adalarını gezdi. Çift 6 ay önce doğan kızlarına da Alin ismini verdi. Alin, Cenevre’de doğdu.”

Arananlar:fani aysal

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Yazılar(RSS) | Sitemap | Ping