Son güncellenme :29.08.2012 11:44

Anasayfa > İÇ HABER > Masaj salonunda taciz

29.08.2012 Çar, 11:44

Masaj salonunda taciz

Masör yaparken bir anda parmağını İ.Y.’nin vajinasına soktu.

İstanbul ’taki bir tıbbi jimnastik salonuna masaj için giden İ.Y., masör Ş.M.’nin kendisine tacizde bulunduğu gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

BEL AĞRISI ŞİKAYETİYLE MASAJ YAPTIRDI

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianameye göre, bel ağrısı şikâyeti bulunan 36 yaşındaki İ.Y., 30 Haziran’da masaj için Beşiktaş’taki bir tıbbi jimnastik salonuna gitti. İ.Y. masör Ş.M.’ye tedavi ve masaj yaptırdı, ücretini de ödedikten sonra ayrıldı.

ORGAZM OLMAN GEREKİYOR

İkinci seans için 1 Temmuz’da tekrar salona giden İ.Y., masör tarafından masaja alındı. Masör, İ.Y.’ye herhangi bir ağrısı olup olmadığını sordu. Genç kadın ağrı hissettiğini söyleyince masör bir anda parmağını şikâyetçinin vajinasına soktu. İ.Y.’nin “Yapmayın” demesine rağmen eylemine devam eden Ş.M., kadına orgazm olması gerektiğini söyledi. Kadın olayın şokuna rağmen Ş.M.’yi uzaklaştırdı ve hemen giyinerek masaj salonundan ayrıldı.

Nitelikli cinsel saldırı Savcılığa başvuran İ.Y. masörden şikâyetçi oldu. Ş.M. suçlamayı reddettiyse de savcılık, “nitelikli cinsel saldırı” suçundan dava açtı. Ş.M., 7 yıldan 12 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

Arananlar:masaj yaparken taciz ediyor,spor salonunda taciz,masaj salonunda taciz,MASAJ SALONUNDA MAJAZLI TACİZ,spor salonu taciz

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Yazılar(RSS) | Sitemap | Ping